جمعه 16 بهمن 1388

5

• نوشته شده توسط: خورشید هنر

Birthday  : تاریخ تولد را به میلادی بنویسید نگران نباشید برای به دست آوردن تاریخ تولدتان به میلادی کافی است به تقویم مراجعه کنید معادل میلادی روزی که شما به دنیا آمده اید همون تاریخ تولد تان به میلادی است مثلا کسی که متولد 1 فروردین ماه است تاریخ تولدش به میلادی می شود 21 مارس . برای به دست آوردن تاریخ تولد هم به مثال روبرو توجه کنید مثلا اگر شما متولد 1365 هستید سن شما 21 سال می باشد ، تاریخ تولدتان به میلادی می شود 1986 . نحوه محاسبه آن هم به این صورته که الان که در سال 2007 میلادی هستیم را از 21 کم کرده و سال میلادی که ما متولد شدیم بدست می آید . 

:
Gender که برای آقایان باید گزینه Male به معنی مرد و برای خانم ها باید گزینه Female به معنی زن انتخاب شود .
 

 : Own Credit Card از آن جایی که ما در ایران زندگی می کنیم و کارت اعتباری بین المللی نداریم شما باید گزینه No را انتخاب کنید .  

 : Country در این قسمت باید کشور ایران را انتخاب کنید .  

  : Do you Agree With The Terms Of Serviceشما باید در این قسمت گزینه Yes را انتخاب کنید . 


سپس روی Go To Step2 کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید به مرحله 

بعدی می روید . 


 : Password در این قسمت شما باید یک رمز برای خودتان بنویسید (حداقل 6 حرف) . 

 : Confirmدر این قسمت همان رمزی که در قسمت Password وارد کرده اید را دوباره وارد کنید . 

سعی کنید رمزی را که انتخاب می کنید را فراموش نکنید و قابل حدس زدن نیز نباشد 

 : Password Questionاز آنجایی که شما ممکنه رمز عبورتان را فراموش کنید سایت برای حل این مساله یک راهی را پیش روی شما گذاشته و آن هم این است که شما در موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتان برای خودتان مشخص می کنید بعد هم یک جواب به سوال خودتان می دهید این برای این است که اگر شما یک موقع رمز عبور خودتان را فراموش کردید سایت می یاد و اون جوابی را که در موقع ثبت نام وارد کرده بودید را از شما می پرسد و در این صورت کمپانی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد مثلا من در پایین نام شهر خودم را از خودم سوال کرده ام 

What Is My Name City  : که مثلا این می شود. یک سوال که باید نوشته شود . 

 : Password Answerدر این باید جواب سوالی را که از خودتان پرسیده اید را بدهید مثلا در بالا که از خودتان نام شهر را سوال کردید در این قسمت نیز باید جواب آن را مثلا Tehran بدهید . 

ولی آسانترین راه اینه که اگر رمز عبورتونو فراموش کردید از گزینه Forgot Password استفاده کنید و پس از وارد کردن ایمیلتون (که همون ایمیلی هست که موقع ثبت نام وارد کردید) و تائید رمزتون به آدرس ایمیلتون ارسال می شه. 

در بخش بعد شما باید ساعت محل زندگی خودتان را برای سایت مشخص کنید برای ما ایرانی ها باید گزینه Middle East Time انتخاب شود. اگر در کشور دیگری به غیر از ایران زندگی می کنید کافی است که داخل گزینه ها را ببینید که کدام یک از ساعت ها با ساعت فعلی شما یکی است و آن را انتخاب کنید 

 : Phone Numberدر این قسمت شماره تلفن خودتان را وارد می کنید. دقت کنید که شماره را درست مشخص کنید چون ممکن است قبل از ارسال پول از طرف کمپانی با شما تماس بگیرند توجه کنید که باید به ترتیب از چپ به راست ابتدا کد کشور بعد کد شهر بعد هم شماره تلفن منزلتان را بنویسید مثلاً 88776655- 21-98 

Spoken Language : در این قسمت از شما زبان گویش اولتان را سوال می کند که شما باید گزینه Persian را انتخاب کنید . 

Secondary Language : در اینجا زبان دومی که با ان آشنا هستید را انتخاب می کنید که باید گزینه English انتخاب شود. 

 : Street Address این بخش مهم است دقت کنید. در صورت اشتباه بودن آدرس تضمینی برای دریافت چک وجود ندارد. اگر آدرس منزلتان عوض شد، مشکلی نیست. قابلیت ویرایش پروفایل را دارا می باشد. نحوه ی درج آدرس به انگلیسی به صورت زیر میباشد: 

پلاک --- no (پلاک 17 ===> no17) 

واحد --- Unit 

طبقه --- Floor 

ساختمان --- Bldg 

کوچه --- Alley 

خیابان --- St 

خیابان بزرگ --- Ave 

بلوار --- Blvd 

میدان --- Sq 

چهارراه --- Cross 

بعد از --- After 

قبل از --- Before 

شرقی --- East 

غربی --- West 

شمالی --- North 

جنوبی --- South 

جاده --- Rd 

بطور نمونه: 

تهرانپارس-خیابان حجربن عدی-بعد از چهارراه تیرانداز-خیابان 160 غربی-پلاک 12-واحد 5 

Unit 5, No12, west 160 St, Hojrebne oday Ave, After Tirandaz Cross, Tehran Pars 

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic